+370 68 332 266
info@atstovavimasteismepro.lt

Atstovavimas teisme, arbitraže ir kitose institucijose

Teisiniai veiksniai – vieni svarbiausių faktorių, galinčių turėti lemiamą reikšmę žmogaus gyvenime bei įmonės plėtroje, todėl atsakingas požiūris į iškilusias teismines problemas ar susidariusias, ypatingo dėmesio reikalaujančias, derybų situacijas yra kiekvieno save gerbiančio juridinio ar fizinio asmens pareiga.

Patirties bei teisinių žinių trūkumas dažnai priverčia žmones sutrikti ir priimti nepalankius sprendimus, sprendžiant derybų ar ginčų procesus verslo pasaulyje arba kasdienybėje. Todėl, siekiant palankiausių rezultatų, labai svarbu konsultuotis su kvalifikuotais, kokybiškas teisines paslaugas teikiančiais, advokatais, kurių darbo patirtis bei dinamiškas problemų nagrinėjimas padeda apginti teisinius interesus.

Profesionali „Juris LT“ advokatų komanda visuomet yra pasirengusi bendradarbiauti ir suteikti teisinę pagalbą atstovaujant klientą teisme, arbitraže ar kitose institucijose. Svarbiausias bendradarbiavimo bruožas – pasitikėjimas. Todėl patyrusių advokatų komanda, konsultuodama alternatyviuose ginčų sprendimų procesuose, atstovaudama derybose, ikiteisminiuose ginčuose ar teikdama paslaugas įvairiais teisminiais klausimai, visuomet siekia didžiausios naudos savo klientui.

Sparčiai ir efektyviai dirbantys ekspertai tarpininkauja lanksčiai bei sąžiningai. Jų kompetencija, suteikianti naudos klientui, atsiskleidžia rengiant sutartis dėl arbitražinių išlygų su kitais fiziniais, juridiniais asmenimis arba valstybinėmis institucijomis. Taip pat patyrę ir atsakingi advokatai tinkamai parengia ginčo nagrinėjimo strategijas, jei klientas turi rūpesčių su užsienio valstybių teismais ar arbitražo pripažinimo bei vykdymo procesais.

Mūsų komanda visada siūlo aukščiausiems teisiniams reikalavimams prilygstančią teisinę pagalbą ir siekia apginti kliento interesus, todėl atstovavimo teisme, arbitraže ar kitoje institucijoje metu yra pasiekiami geriausi įmanomi rezultatai.